Szukaj ofert

Usługi

Jesteśmy przekonani, że i Ty na co dzień masz do czynienia z produktami i usługami dostarczanymi przez naszych klientów, bo jest ich już ponad 210 tysięcy.

Czym się zajmujemy?
Podróżując, tankując, robiąc zakupy czy nawet spędzając sobotni wieczór z przyjaciółmi, możesz mieć styczność z produktami projektowanymi przez nas. Pracujemy dla klientów z różnych branż: Retail, FMCG, szeroko pojęty transport i turystyka, logistyka, finanse, telekomunikacja, wśród których są największe, globalne firmy. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z dostarczanych przez nas rozwiązań, dlatego nieustannie jesteśmy w stanie gotowości do działania. Operations Centre to centrum dowodzenia, w którym nasi administratorzy obserwują sieć klienta oraz wszystkie urządzenia do niej podłączone.

Technologie

Nasze rozwiązania
Projekty realizowane w sektorze Usługi to działania na szeroką skalę. Comarch Loyalty Management to produkt,
z którego korzystają pracownicy firmy BP w celu poprawienia jakości oferowanych usług. To właśnie dzięki pracy naszych zespołów BP może budować indywidualne relacje z klientami, szybciej wprowadzać nowe produkty na rynek czy zarządzać bazą danych.

Wybrane oferty pracy w Usługi