Szukaj ofert

Upss… Coś nie tak z Twoją przeglądarką
Do poprawnego wyświetlania formularza zalecana jest przeglądarka Chrome lub Safari.

Usługi

Jesteśmy przekonani, że i Ty na co dzień masz do czynienia z produktami i usługami dostarczanymi przez naszych klientów, bo jest ich już ponad 210 tysięcy.

Czym się zajmujemy?
Podróżując, tankując, robiąc zakupy czy nawet spędzając sobotni wieczór z przyjaciółmi, możesz mieć styczność z produktami projektowanymi przez nas. Pracujemy dla klientów z różnych branż: Retail, FMCG, szeroko pojęty transport i turystyka, logistyka, finanse, telekomunikacja, wśród których są największe, globalne firmy. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z dostarczanych przez nas rozwiązań, dlatego nieustannie jesteśmy w stanie gotowości do działania. Operations Centre to centrum dowodzenia, w którym nasi administratorzy obserwują sieć klienta oraz wszystkie urządzenia do niej podłączone.

Technologie

Nasze rozwiązania
Projekty realizowane w sektorze Usługi to działania na szeroką skalę. Comarch Loyalty Management to produkt, z którego korzysta firma BP w celu poprawienia jakości oferowanych usług. To właśnie dzięki pracy naszych zespołów BP może budować indywidualne relacje z klientami, szybciej wprowadzać nowe produkty na rynek czy zarządzać bazą danych.

Jesteście fanami świeżej kawy o każdej porze dnia i nocy? Jeśli tak, z pewnością mieliście do czynienia innym rozwiązaniem wdrożonym przez Comarch - Costa Coffee Club. To platforma, za pośrednictwem której klienci Costy mogą zbierać punkty lojalnościowe, bez względu na to, gdzie dokonają zakupu – w kawiarni, automacie, czy też za pomocą aplikacji.

Wybrane oferty pracy w Usługi