Zobacz podobne oferty

UX Designer (IoT)

Numer referencyjny: UX/IoT
Lokalizacje:
Kraków

Jeśli chcesz być specjalistą w dziedzinie projektowania UX/UI, dobrze odnajdujesz się w zespołach interdyscyplinarnych, a do tego cechujesz się dużą samodzielnością, ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie! Zespół rozwijający produkty z pogranicza IoT oraz telemedycyny szuka UX/UI Designera, który będzie współtworzył aplikacje i produkty polepszające jakość życia osób starszych. W codziennej pracy naszym priorytetem jest otwarta komunikacja i współpraca na każdym etapie tworzenia nowych projektów. W naszym portfolio znajdziesz zarówno urządzenia elektroniczne (z interfejsem głosowym oraz graficznym), jak i rozbudowane aplikacje webowe oraz mobilne

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcje UX aplikacji
  • Dobra znajomość Sketcha lub innego programu do tworzenia makiet i prototypów (np.Figma)
  • Umiejętność:
    • projektowania na różne platformy (web, iOS, Android)
    • pracy samodzielnej oraz zespołowej — także w zespołach interdyscyplinarnych
  • Zdolności komunikacyjne: słuchania, przekazywania wiedzy, przekonywania do swoich racji, przyjmowania krytyki
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami końcowymi, ale nie oczekujemy, że będziesz badaczem
    • znajomość zasad projektowania interfejsów głosowych (VUI) oraz zasad projektowania zgodnie z WCAG
    • doświadczenie w projektowaniu treści - UX Writing

TWOJE ZADANIA
  • Projektowanie aplikacji mobilnych i webowych oraz interfejsów urządzeń elektronicznych (graficznych i głosowych) dedykowanych osobom starszym
  • Współpraca z zespołami R&D nad rozwojem produktów Comarch w celu zapewnienia najlepszego UX
  • Udział w projektach badawczych
  • Bieżąca współprac w zakresie definiowania wymagań biznesowych dla systemów informatycznych

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Praca w projektach dla dużych klientów krajowych i zagranicznych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia
  • Brak dress codu

Kandydatów ubiegających się o powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio.

Poznajmy się