Zobacz podobne oferty

Tester w zespole Business Intelligence

Numer referencyjny: TBI/E
Lokalizacje:
Kraków, Lublin, Łódź

Interesujesz się tematyką Business Intelligence? Chcesz pracować z największymi firmami na świecie? Dołącz do naszego zespołu jako tester oprogramowania. Z nami zdobędziesz wartościowe doświadczenie oraz podniesiesz swoje kwalifikacje, pracując przy jednym z największych systemów informatycznych w Polsce.

Zapraszamy do zespołu Comarch Business Intelligence, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności przy realizacji projektów dla klientów z wielu branż.  Tworzymy rozwiązania dedykowane dla różnych obszarów biznesowych, specjalizujemy się w rozwiązaniach analitycznych dla: systemów lojalnościowych (klienci branży Retail, Travel lub paliwowej), klientów z branży Telco, ERP czy IoT. Realizujemy projekty oparte o technologie i oprogramowanie największych światowych dostawców jak i również o swoje własne produkty. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, matematyczne lub informatyczne, mile widziani studenci ostatniego roku studiów
  • Znajomość:
    • podstaw SQL i baz danych
    • podstaw dotyczących testowania oprogramowania
    • systemów Business Intelligence będzie dodatkowym atutem
    • Selenium
  • Kreatywność i komunikatywność

TWOJE ZADANIA

  • Prowadzenie testów zgodnie z procedurami i standardami
  • Współpraca z zespołem programistycznym
  • Instalacja, utrzymanie i administrowanie środowiskami testowymi
  • Udział w projektowaniu funkcjonalności

DLA CIEBIE

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w zespole młodych, kreatywnych osób
  • Udział w rozwoju produktów klasy Business Intelligence
  • Indywidualne szkolenie produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • Długoterminowa współpraca z doświadczonymi specjalistami
  • Poznawanie nowych technologii i rozwiązań IT
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Praca w IT w Łodzi