Zobacz podobne oferty

Tester manualny (wszystko.pl)

Numer referencyjny: TM/E
Lokalizacje:
Kraków, Lublin, Rzeszów
Doświadczenie:
Regular

Posiadasz praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych? Szybko wyłapujesz typowe błędy oprogramowania, a osoby z Twojego otoczenia są pod wrażeniem szybkości wykonywanych przez Ciebie zadań? A może już posiadasz doświadczenie jako tester manualny i szukasz rozwoju w obszarze QA? Jeżeli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, to nie czekaj i aplikuj już dziś!

Do zespołu wszystko.pl poszukujemy inżynierów kontroli jakości oprogramowania – testerów manualnych. Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz mieć realny wpływ na funkcjonowanie nowej platformy e-commerce, to czekamy właśnie na Ciebie!

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git oraz środowiska GitLab
  • Zdolność analitycznego myślenia i dobra organizacja własnej pracy
  • Wysoka jakość wykonywanych zadań
  • Zaangażowanie, motywacja do rozwoju w dziedzinie automatyzacji testów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność w wyszukiwaniu rozwiązań problemów
  • Mile widziana znajomość Selenium, Gatling, SQL

TWOJE ZADANIA

  • Testowanie platformy e-commerce
  • Udział w tworzeniu nowych wersji platformy
  • Wsparcie zespołu produkcji w wykonywaniu testów
  • Tworzenie dokumentacji produktowej
  • Współpraca z zespołami frontend i backend przy weryfikacji działania aplikacji

DLA CIEBIE

  • Udział w zaawansowanym projekcie e-commerce
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

O e-commerce wiemy wszystko, wszystko.pl