Tester manualny (bankowość i ubezpieczenia)

Numer referencyjny: TM/F
Kraków, Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Warszawa, Gliwice, Rzeszów, Białystok, Kielce
Doświadczenie:
Regular

O tym, że testowanie oprogramowania to ważne ogniwo w procesie tworzenia systemu nikogo w branży IT nie trzeba przekonywać. Rozwiązanie ma być stabilne, bezawaryjne i spełniać standardy bezpieczeństwa. Szukamy osoby, dla której takie kryteria to must have, a kontrola jakości oprogramowania to nie tylko zwykłe klikanie ścieżki, ale kreatywne wykrywanie błędów i znajdowanie usprawnień! Jesteś osobą z analitycznym podejściem i pasją do rozwiązywania problemów? Dołącz do naszego zespołu jako tester manualny!

Wdrażamy rozwiązania wspierające działalność banków, firm ubezpieczeniowych oraz instytucji finansowych w takich obszarach jak bankowość korporacyjna i SME. Już ponad 2,5 miliona klientów korzysta z naszego oprogramowania dla bankowości korporacyjnej! A dzięki naszym systemom, co miesiąc obliczanych jest ponad 200 tys. składek ubezpieczeniowych. Pracujemy przy projektach rozwojowych dla klientów na całym świecie.

Posiadasz doświadczenie jako QA i chcesz mieć wpływ na proces testowy naszych topowych produktów z branży finansowej i ubezpieczeniowej? Aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Minimum 1 rok komercyjnego doświadczenia w zakresie przygotowania scenariuszy testowych, testowania oprogramowania oraz dokumentowania wyników testów.
  • Wiedza QA na poziomie certyfikatu ISEB/ ISTQB
  • Znajomość:
    • narzędzi wspomagających testy (np. Selenium, Selenide, HP Mercury Quality Center, TestLink)
    • systemu obsługi zgłoszeń JIRA, Confluence
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w testowaniu oprogramowania dla sektora bankowego lub ubezpieczeniowego
    • chęć rozwoju w dziedzinie automatyzacji testów

TWOJE ZADANIA

  • Prowadzenie testów zgodnie z procedurami i standardami wytwarzania oprogramowania
  • Projektowanie przypadków i scenariuszy testowych
  • Tworzenie specyfikacji i dokumentacji testowej
  • Współpraca z działem programistów i analityków
  • Weryfikacja błędów zgłaszanych przez użytkowników
  • Kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami

  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego i ubezpieczeniowego
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Praca hybrydowa (w podziale 60% pracy stacjonarnej i 40% pracy zdalnej)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia