Starszy programista Java

Numer referencyjny: SPJ/TF
Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu i projektowaniu obiektowym w Java (Java SE oraz JEE)
  • wykształcenie informatyczne
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość systemów automatycznego budowania – Maven
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość i doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych: Scrum
  • umiejętność modelowania i tworzenia zapytań dla baz danych w SQL, preferowane doświadczenie w zakresie baz danych Oracle
  • znajomość webservices: rest

Zakres obowiązków:

  • współpraca z analitykami i projektantami w celu opracowania projektu oprogramowania
  • implementacja i utrzymanie procesów biznesowych służących do konfigurowania i utrzymania infrastruktury sieci telekomunikacyjnej
  • przygotowanie oprogramowania na podstawie projektu, implementacja aplikacji
  • udział w pracach nad rozwojem środowiska wytwórczego
  • organizacja pracy, szacowanie pracochłonności zadań
  • implementacja testów jednostkowych i integracyjnych
  • testy programisty dla przygotowanego oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • udział w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe).

STARSZY PROGRAMISTA JAVA