Zobacz podobne oferty

Starszy programista Frontend (Angular)

Numer referencyjny: SPFA/U
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Lublin, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław
Doświadczenie:
Senior
Jeżeli chcesz tworzyć Web Componenty oraz microfrontends na potrzeby cloudowej platformy lojalnościowej Comarch, wykorzystywać technologie Angular w wersji 12 oraz przygotowanej w Comarch bazy typu CDS (Angular Components), to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Tworzone przez nas mikrofrontendy będą powiązane z Domain Driven Design oraz używane w dużych aplikacjach typu Web Portal, Back Office, Contact Center, wykorzystujemy je w aplikacjach mobilnych. Dodatkowo będziesz rozszerzać platformę  o nowe funkcjonalności i komponenty. Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj, aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. C1
  • Znajomość technologii: OAuth2, CSS, JavaScript, REST, AngularJS, Angular 6
  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu front – end minimum 2 lata

TWOJE ZADANIA
  • Praca R&D nad rozwojem istniejących oraz nowych produktów Comarch
  • Programowanie rozwiązań według wskazanych wymagań, opisu zadania oraz założonej architektury
  • Tworzenie i dostarczanie implementacji Angular front-end, web components, microfrontends
  • Konfigurowanie narzędzi programistycznych i środowiska
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • Współpraca z zespołem

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Praca przy międzynarodowych projektach
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT

Poznajmy się