Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (rynek DACH)

Numer referencyjny: WSD/U
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior, Regular

Chcesz rozwinąć skrzydła w sprzedaży? Szybko się uczysz, a do napotkanych problemów podchodzisz z ciekawością i gotowością znalezienia rozwiązania? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, szukamy właśnie Ciebie!

Szukamy osoby, która wesprze działy business development w ich aktywnościach sprzedażowych. Na tym stanowisku nie są potrzebne lata doświadczenia, ale chęć nauki i rozwoju w obszarze sprzedaży. Brzmi ciekawie? Aplikuj do nas już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie (praca, staż lub praktyki) w obszarze sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie. Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Nastawienie na znajdowanie rozwiązywań problemów oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę (can-do attitude)

TWOJE ZADANIA

  • Obsługa leadów przychodzących – analiza zapytania, analiza klienta, przygotowanie podsumowania
  • Obsługa systemu CRM – procesowanie akcji, leadów oraz zamówień
  • Zarządzanie umowami – procesowanie zamówień oraz kontraktów
  • Identyfikowanie potencjalnych klientów na podstawie zdefiniowanej strategii
  • Identyfikowanie kluczowych osób po stronie klienta (np. na bazie Linkedin)
  • Zarządzanie kampaniami sprzedażowymi prowadzonymi w LInkedin
  • Wsparcie działu sprzedaży w kwestiach administracyjnych

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownia, a także stołówka
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w szkoleniach branżowych dopasowanych do preferowanej ścieżki kariery
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych

Praca w IT w Krakowie