Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań Business Intelligence

Numer referencyjny: SS/E
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Łódź, Warszawa

W Comarch tworzymy i dostarczamy oprogramowanie raportowe dla największych i najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie (m.in. BP, ExxonMobil, Costa Coffee). Nasze rozwiązania analityczne są wykorzystywane z powodzeniem także przez krajowych Klientów (m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego czy Bankowy Fundusz Gwarancyjny). Jeżeli wiesz jak skutecznie prowadzić rozmowy i negocjacje handlowe, cechuje Cię konsekwencja w działaniu i talent do budowania długofalowych relacji z Klientem – nie czekaj, sprawdź ofertę!

Dołącz do zespołu Comarch Business Intelligence, gdzie będziesz miał szanse rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe przy pozyskiwaniu nowych projektów dla Klientów z wielu branż. Nasze rozwiązania są wykorzystywane do raportowania z systemów lojalnościowych, telco, ERP, IoT, bankowości i wielu innych. Do Twoich obowiązków będzie należeć aktywna sprzedaż rozwiązań z obszarów BI, ML, AI.

Nie czkekaj, aplikuj już teraz!

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub ekonomiczne lub pokrewne)
  • Doświadczenie handlowe w sprzedaży produktów IT lub pokrewnych
  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne, talent do budowania relacji z klientami
  • Orientacja na rozwój kariery w rozwoju sprzedaży, rozwoju produktu lub consultingu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

TWOJE ZADANIA

  • Sprzedaż rozwiązań informatycznych z zakresu: hurtowni danych, Business Intelligence, Machine Learning, Artificial Intelligence
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert
  • Różnorodne działania sprzedażowe, kontakt z klientem, w tym spotkania oraz obecność na targach i konferencjach
  • Rozumienie i stałe śledzenie trendów technologicznych w obszarze analizy danych oraz identyfikacja możliwości biznesowych
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami
  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów

  • Uczestnictwo w tworzeniu innowacji, które mają realny wpływ na biznes
  • Praca z klientem enterprise’owym
  • Możliwości rozwoju w tym kreowanie własnej jednostki sprzedaży
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Hybrydowy tryb pracy (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet szkoleń w zakresie naszych produktów oraz umiejętności miękkich
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Poznajmy się