Specjalista ds. social media i influencer marketingu (wszystko.pl)

Numer referencyjny: SIM/E
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular, Senior
Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz pracować w tworzeniu innowacyjnego marketplace na polskim rynku? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji wszystko.pl poszukujemy specjalisty/ki ds. social media i influencer marketingu. Jeśli nie boisz się wyzwań, aplikuj i razem z nami pracuj nad rozwiązaniem, z którego będą korzystać miliony użytkowników!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Doskonała znajomość świata mediów społecznościowych
  • Umiejętność tworzenia angażujących treści, wciągania fanów w interakcję i moderowania dyskusji
  • Minimum dwa lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Znajomość narzędzi marketingowych (np.: Napoleon Cat, Brand 24, Feedly, BuzzSumo, Google Analytics)
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Proaktywna postawa, nieszablonowe myślenie oraz chęć wdrażania własnych pomysłów
  • Zainteresowanie trendami panującymi w social mediach i nowymi sposobami komunikacji
  • Bardzo dobra znajomość rodzimego świata Influencerów
  • Doświadczenia w przygotowywaniu akcji marketingowych

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie contentu i prowadzenie komunikacji w kanałach: Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube
  • Influencer marketing (w tym pozyskiwanie influencerów do współpracy)
  • Współpraca z agencjami influencer marketingu
  • Monitorowanie bieżących trendów na rynku oraz działań konkurencji
  • Tworzenie strategii komunikacji w social mediach zgodnej ze strategią firmy
  • Planowanie kalendarza publikacji i jego realizacja
  • Ścisła współpraca z agencjami marketingowymi, grafikiem, copywriterem, webmasterem i ekipą filmową
  • Kreowanie planu wiadomości, akcji specjalnych oraz konkursów
  • Analizowanie trendów w Social Media oraz rekomendowanie nowych rozwiązań
  • Koordynowanie oraz nadzorowanie dużej ilości lokowań produktu z udziałem influencerów (YouTube, Instagram, TikTok)
  • Udział przy tworzeniu koncepcji kampanii reklamowych z influencerami
  • Negocjowanie wynagrodzenia i umów z influencerami oraz kontrahentami zewnętrznymi (m.in. managerowie influencerów oraz agencje reklamowe)
  • Analiza tworzonych treści oraz wyciąganie wniosków w celu optymalizowania działań

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Praca w IT w Krakowie