Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. marketingu treści (wszystko.pl)

Numer referencyjny: SMT/E
Lokalizacje:
Kraków
Do naszego nowego projektu e-commerce poszukujemy osób, które świetnie radzą sobie z tworzeniem kreatywnych treści na social mediach oraz stronach www. Osoba na stanowisku  specjalisty ds. marketingu treści będzie odpowiedzialna za tworzenie oryginalnej, wysokiej jakości contentu oraz budowanie spójnej komunikacji na naszym portalu.
Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj!

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze marketingu internetowego
  • Lekkie pióro – doświadczenie w pisaniu atrakcyjnych stylistycznie i merytorycznie, angażujących treści
  • Umiejętności:
    • redagowania i korekty tekstów w języku polskim
    • tworzenia i optymalizacji treści w oparciu o zasady SEO, dobór słów kluczowych i odpowiednie formatowanie tekstu
  • Biegła obsługa programów pakietu Microsoft Office
  • Kreatywność, samodzielność oraz otwartość na nowe rozwiązania

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie treści na naszej nowej platformie (copy, foto i video) możliwych do wykorzystania m.in w social mediach, stronie www,
  • Dbanie o wzrost świadomości marki poprzez content marketing,
  • Przygotowywanie treści pod kampanie marketingowe oraz promocyjne,
  • Opracowywanie treści newsletterów oraz mailingów w zakresie nowo stworzonego contentu,
  • Dostosowywanie contentu do przyjętego ton of voice w etapach produkcyjnych.

  • Praca w trybie hybrydowym, z domu lub z biura, tak jak lubisz
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dostosowany do Twoich potrzeb
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  •  Elastyczne godziny pracy
  • Hybrydowy tryb pracy

Praca w IT w Krakowie