Specjalista ds. marketingu produktowego - Product Marketing Specialist

Numer referencyjny: SMP/U
Lokalizacje:
Kraków

Chcesz kształtować strategie marketingowe dla produktów wiodącej polskiej firmy IT na rynkach międzynarodowych? Dobrze odnajdujesz się w koordynowaniu wielu różnorodnych aktywności marketingowych? Ta oferta jest dla ciebie! Do naszego zespołu marketingu poszukujemy wszechstronnej i doświadczonej osoby, z nieszablonowym podejściem do marketingu internetowego.

Jak u nas jest? Dynamicznie, kreatywnie! W naszym zespole marketingu dużo się dzieje, realizujemy wiele projektów w różnych częściach świata. Jeśli posiadasz już doświadczenie w planowaniu strategii marketingowych, znasz narzędzia i trendy w obszarze marketingu internetowego i szukasz nowych wyzwań jako Product Marketing Specialist – nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obszarze:
    • narzędzi marketingowych, takich jak CRM, platformy do automatyzacji marketingu, analizy danych oraz innych wspierających efektywną strategię marketingową
    • marketingu produktowego - szczególnie w branży IT będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość strategii marketingu online, w tym kampanii reklamowych, content marketingu, social media itp.
  • Umiejętność:
    • analizy danych rynkowych, działań konkurencji oraz skuteczności kampanii marketingowych
    • efektywnego zarządzania projektami marketingowymi
    • integrowania działań online i offline dla zwiększenia widoczności produktu
  • Zdolność wyciągania wniosków i dostosowywania strategii w oparciu o dane
  • Znajomość działań marketingowych offline, takich jak organizacja wydarzeń branżowych, konferencji, itp.
  • Bardzo dobra organizacja pracy

TWOJE ZADANIA

  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych przy współpracy z innymi marketerami oraz zespołami sprzedażowymi
  • Zarządzanie kampaniami online i offline
  • Opracowywanie treści marketingowych, takich jak broszury, materiały promocyjne, strony www przy współpracy z copywriterem, product managerami, grafikami
  • Wsparcie działań w obszarze SEO, PR, Social Media - ścisła współpraca ze specjalistami odpowiedzialnymi za te działania
  • Analiza podjętych działań, ocena ich efektywności, raportowanie wyników
  • Śledzenie kluczowych wskaźników wydajności (KPI) marketingu
  • Monitorowanie trendów i działań konkurencji

DLA CIEBIE

  • Różnorodne projekty marketingowe
  • Wyzwania i rozwój zawodowy
  • Szereg intensywnych szkoleń produktowych
  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak dress code’u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Praca w IT w Krakowie