Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. marketingu internetowego (FinTech Apfino)

Numer referencyjny: SM/FC
Lokalizacje:
Katowice
Cześć, jesteśmy Apfino - spółką FinTech, która buduje nowoczesną platformę All-in-one, łączącą sferę księgowości ze światem usług płatniczych. Rozwijamy usługi finansowe, które będą dostępne dla przedsiębiorców całkowicie online. Pracujemy na zasadach start-up’owych zapewniając równocześnie stabilność dużej firmy.

Jak u nas jest? Dynamicznie! W naszym zespole marketingu dużo się dzieje! Jeśli masz już doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych, znasz narzędzia i trendy w obszarze online marketingu i szukasz nowych wyzwań - to napisaliśmy to ogłoszenie właśnie dla Ciebie!

Poznajmy się! Już teraz czekamy na Twoją aplikację!

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu
  • Praktyczna znajomość narzędzi: Google Ads, Facebook Ads i/lub Marketing Automation
  • Umiejętność poprowadzenia kampanii od podstaw, czyli jej zaplanowania, konfiguracji, wdrożenia oraz optymalizacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność i inicjatywa w zakresie prowadzonych projektów

TWOJE ZADANIA

  • Prowadzenie, realizacja i optymalizacja kampanii marketingowych: Google Ads, Facebook Ads
  • Monitorowanie kampanii w zakresie ustalonych budżetów
  • Planowanie strategii, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Analiza działań pod kątem podnoszenia ROI, optymalizacja kampanii (Google Analytics)

  • Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami w obszarze marketingu
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Różnorodne projekty z zakresu marketingu
  • Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa po okresie wdrożenia
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Rozwijaj się w Comarch