Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Numer referencyjny: SBI/CXO
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular

Jesteś cenionym specjalistą w obszarze Cybersecurity, ale myślisz o kolejnym kroku w swojej karierze? Chcesz współpracować ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT? Nie czekaj, dołącz do Comarch i wspieraj nasze działania!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w:
    • administracji systemami SIEM – preferowane Splunk, QRadar
    • budowaniu korelacji w oparciu o napływające dane
    • administracji systemami Linux
  • Znajomość i umiejętność:
    • administracji narzędziami typu Syslog, Auditd, HIDS
    • wykorzystywania wyrażeń regularnych
  • Rozumienie podstawowych zagadnień związanych z budową sieci LAN/WAN
  • Znajomość produktów z rodziny VMware
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość systemów do znajdowania podatności – Nessus, OpenVAS
    • budowaniu testów zgodności systemów/aplikacji
    • przeprowadzaniu testów penetracyjnych
  • Obszerna wiedza odnośnie ataków Cybersecurity – znajomość organizacji takich jak NIST, OWASP
  • Znajomość:
    • zagadnień uwierzytelniania, autoryzacji, kryptografii
    • języków skryptowych i języków programowania (np. python, php, java, C/C++, powershell, bash)
  • Certyfikaty potwierdzające znajomość systemów z rodziny Linux oraz systemu SIEM
  • Podstawowa znajomość metodologii procesów ITIL

TWOJE ZADANIA

  • Rozbudowywanie:
    • infrastruktury systemów SIEM
    • korelacji bezpieczeństwa w systemach SIEM
  • Wdrażanie:
    • projektów w zakresie usług Cybersecurity
    • nowych rozwiązań wykrywających oraz blokujących ataki cybernetyczne
  • Zarządzanie, oraz administracja systemami cybersecurity
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów i problemów związanych z systemami Cybersecurity
  • Druga linia wsparcia – przeprowadzanie dokładnych analiz, oraz wyszukiwanie źródeł problemów
  • Uczestnictwo w audytach bezpieczeństwa

DLA CIEBIE

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami w zespole Cybersecurity
  • Szkolenie stanowiskowe w początkowym okresie pracy, szkolenia techniczne, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT oraz indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Bezpłatny dostęp do centrum rekreacyjnego
  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Dla osób spoza Krakowa jest możliwość nieodpłatnego zakwaterowania w mieszkaniu służbowym w początkowym okresie pracy

Praca w IT w Krakowie