Zobacz podobne oferty

Programista testów automatycznych (wszystko.pl)

Numer referencyjny: PTA/E
Lokalizacje:
Kraków, Lublin, Rzeszów
Doświadczenie:
Junior, Regular

Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz brać udział w tworzeniu wysoko skalowalnego rozwiązania webowego? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji wszystko.pl poszukujemy programisty testów automatycznych. Jak wiadomo automatyzacja testów stanowi dziś fundament każdego procesu produkcji oprogramowania. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, aplikuj i razem z nami pracuj nad rozwiązaniami z których będzie korzystać milion lub więcej użytkowników! Nie czekaj, aplikuj już dziś!

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość:
    • podstaw programowania w JAVA
    • systemu kontroli wersji Git oraz środowiska GitLab
  • Zdolność analitycznego myślenia i dobra organizacja własnej pracy
  • Wysoka jakość wykonywanych zadań
  • Zaangażowanie, motywacja do rozwoju w dziedzinie automatyzacji testów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność w wyszukiwaniu rozwiązań problemów
  • Mile widziane:
    • znajomość Selenium, Gatling, TestNG, XPath, Page Object Pattern, Allure, Maven, Docker
    • doświadczenie w automatyzacji testów z pewnością będzie atutem

TWOJE ZADANIA

  • Implementacja testów automatycznych na podstawie tworzonych scenariuszy
  • Wykonywanie automatycznych testów funkcjonalnych i wydajnościowych
  • Analiza raportów z testów automatycznych
  • Współpraca z zespołami frontend i backend przy weryfikacji działania aplikacji

DLA CIEBIE

  • Udział w zaawansowanym projekcie e-commerce
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

O e-commerce wiemy wszystko, wszystko.pl