Zobacz podobne oferty

Programista JavaScript/TypeScript

Numer referencyjny: PJS/eZ
Lokalizacje:
Kraków, Wrocław, Białystok
Doświadczenie:
Junior, Regular

W portfolio Comarch Healthcare znajdziesz telemedyczne systemy informatyczne, oprogramowanie do zarządzania placówkami medycznymi, zdalną opiekę medyczną, mobilne aplikacje medyczne oraz własne produkty medyczne i okołomedyczne. Jedną z aplikacji mobilnych jest Comarch HomeHealth 2.0, przeznaczona dla pacjentów, którym lekarz zlecił zdalny monitoring stanu zdrowia. Prowadzi użytkownika krok po kroku przez indywidualnie dobrany harmonogram zadań – wykonanie badań, zażycie leków, wypełnienie ankiet medycznych.

Chcesz mieć swój udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w Comarch Healthcare takich jak tworzenie platformy, która pomaga ludziom z przewlekłymi chorobami czy rozwijanie aplikacji mobilnych? Jeśli tak, to dołącz do nas jako Programista JavaScript i rozwijaj z nami projekty, których zadaniem jest poprawa komfortu życia oraz pomoc osobom chorym.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

    • Wykształcenie wyższe informatyczne
    • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku programisty frontend
    • Wiedza dotycząca zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania
    • Stos technologiczny MEAN (Mongo Express Angular Node) lub MERN (Mongo Express React Node)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziana znajmość:
      • "express.js"
      • MongoDB Edytor VS Code
      • wzorców projektowych i architektonicznych

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie poprawek dla systemów działających u klientów

  • Możliwość tworzenia i realizacji strategii rozwoju produktów związanych z rynkiem e-health
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Hybrydowy tryb pracy po okresie wdrożenia
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności