Zobacz podobne oferty

Oferta promowana

Programista Java

Numer referencyjny: PJ/pr
Kraków, Gdańsk, Katowice, Lublin, Łódź, Warszawa, Gliwice, Rzeszów, Białystok, Kielce
Doświadczenie:
Junior, Regular, Senior

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, że Twoja praca może zmienić przyszłość i będzie miała wpływ na życie wielu ludzi? U nas to możliwe! W Comarch realizujemy projekty dla takich branż jak administracja publiczna, finanse, ubezpieczenia i bankowość czy telemedycyna, która zmienia rzeczywistość już teraz! Jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych w Javie lub chcesz nauczyć się nowych, ciekawych technologii, aplikuj już teraz!

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych z doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania)
  • Praktyczna znajomość Java 8/11
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość wybranego środowiska programistycznego np. Intellij IDEA lub Eclipse
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane:
    • znajomość relacyjnych baz danych Oracle, SQL, PLSQL.
    • doświadczenie w pracy z Confluence, Jira, Maven, Docker, DDD, OOP, SOLID, TDD

TWOJE ZADANIA

  • Rozwój oprogramowania Comarch pod kątem wymagań klientów zewnętrznych
  • Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania
  • Implementacja oraz weryfikacja rozwiązań stworzonych w języku JAVA
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • Dbałość o jakość kodu poprzez stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview
  • Współpraca z analitykami, testerami czy product ownerem w ustalonym zakresie przy wytwarzaniu oprogramowania oraz wdrażaniu nowych wersji systemu

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w oparciu o najnowocześniejsze technologie
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym, po okresie wdrożenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

Praca w IT w Krakowie