Programista Java (Telekomunikacja)

Superoferta

Numer referencyjny: PJT/T
Katowice

Comarch ma blisko 25 lat doświadczenia na rynku IT. Zdobył je w najważniejszych branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Sektor telekomunikacji dostarcza swoje oprogramowanie dla 50 firm telekomunikacyjnych na 4 kontynentach. 300 mln abonentów sieci komórkowych korzysta z naszych systemów klasy OSS/BSS. Oprogramowanie Comarch usprawnia zarządzanie siecią telekomunikacyjną nowej generacji 4G/LTE, w tym roku uruchomiony został projekte do wsparcia sieci 5G.

Opis stanowiska:

  • udział w realizacji projektów wdrożeniowych dla operatorów telekomunikacyjnych (Europa, Ameryka Południowa, Azja),
  • projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania,
  • konfigurowanie i rozwój dostarczanego oprogramowania - pomoc przy dostosowywaniu systemu do wymagań i specyfiki klienta
  • przeprowadzanie testów developerskich,
  • sporządzanie dokumentacji oprogramowania,
  • wsparcie techniczne/merytoryczne klientów i członków zespołu projektowego

Wymagania:

  • ukończone studia (lub w trakcie) informatyki, matematyki lub telekomunikacji
  • bardzo dobra znajomość Java 8
  • znajomość Rest API, Microservice
  • doświadczenie w pracy w SCRUM

Mile widziane:

  • znajomość CDI, Hibernate
  • znajomość React.js
  • znajomość WildFly, Docker, OpenStack
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz języków PL/SQL, PL/pgSQL

Oferujemy:

  • pracę przy nowych projektach dla czołowych telecomów na 4 kontynentach
  • indywidualny plan szkoleń (do wyboru katalog prawie 200 szkoleń) oraz możliwość certyfikacji według wybranej ścieżki
  • nowoczesne biuro
  • elastyczne godziny pracy
  • bilety do kina/teatru/karnet na basen
  • opiekę mentora

PROGRAMISTA JAVA (TELEKOMUNIKACJA)