Szukaj ofert

Programista Java (Comarch Finance Connect)

Kraków| Katowice| Kielce
Numer referencyjny: PJCF/F

Dołącz do nowego startupu Comarch! Rozwijamy chmurową platformę finansową dla firm. Naszą misją jest upraszczanie życia przedsiębiorcy, poprzez automatyzację procesów obsługi finansów. Realizujemy zadania od projektowania, programowania, testowania aż do momentu wdrożenia systemu. Dołącz do naszego zespołu i twórz nowoczesne oprogramowanie w architekturze microservices/cloud w praktyce wykorzystując AgileLean.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość: Java, Spring, REST/Webservices, CI/CD, Docker, InteliJ
  • Wiedza z zakresu baz danych (PostgreSQL)
  • Doświadczenie w projektowaniu/używaniu mikroserwisów
  • Umiejętność pracy z repozytoriami kodu na bazie Git oraz w metodykach zwinnych
  • Mile widziane
    • znajomość: Kubernetes, Angular, Grafana, Prometheus, Infinispan, Apache Kafka, Confluence
    • dobre umiejętności komunikacyjne
    • pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań

TWOJE ZADANIA

  • Implementacja nowych funkcjonalności w architekturze microservices/cloud
  • Przeprowadzanie testów developerskich
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Zaangażowanie w życie zespołu oraz jego rozwój
  • Współpraca z architektami Comarch oraz Klientami

DLA CIEBIE

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznym
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów, a nasze projekty realizujemy dla najważniejszych klientów z całego świat
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Praca w IT w Krakowie