Programista embedded IoT

Superoferta

Numer referencyjny: PE/IoT
Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programowania układów mikroprocesorowych (C/C++)
  • podstawowa wiedza z zakresu systemów wbudowanych (embedded)
  • znajomość protokołów komunikacji TCP/IP, Bluetooth, USB
  • znajomość jednego z języków skryptowych (np. Python)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie
  • umiejętność analitycznego myślenia

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwój oprogramowania dla urządzeń embedded
  • współpraca z zespołem elektroników w zakresie uruchamiania prototypów urządzeń
  • aktywne uczestnictwo w procesie projektowania nowych urządzeń

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań i możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w innowacyjnym i rozwojowym dziale Comarch Technologies
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
  • dostęp do nowoczesnej infrastruktury - na początku 2017 roku zostało otwarte IoT Lab. Pod jednym dachem zgromadzono zasoby pozwalające na przeprowadzenie wstępnych badań i stworzenie koncepcji produktu, projektowanie mechaniczne i 3D, projektowanie elektroniki, opracowanie software’u, prototypowanie i niskoseryjną produkcję
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • spersonalizowany program rozwoju pracownika w ramach jednej z kilkunastu dostępnych ścieżek karier
  • indywidualnie dopasowany plan szkoleń dostępnych w ramach własnego centrum szkoleniowego Comarch – nasi pracownicy mają możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (szkolenia, konferencje, warsztaty, certyfikacje, studia podyplomowe). Mogą to być szkolenia techniczne, biznesowe lub szlifujące kompetencje miękkie
  • dostęp do Centrum Sportowo – Rekreacyjnego zlokalizowanego na terenie Kampusu Comarch
  • możliwość udziału w różnorodnych eventach/akcjach pracowniczych np. corocznym megapikniku, dniu programisty
  • posiadamy i wciąż rozbudowujemy infrastrukturę dla rowerzystów – zadaszone rowerownie, liczne stojaki, prysznice dla sportowców. Co roku wręczamy rowerzystom zdrowe przekąski w ramach wydarzenia „Śniadanie rowerowe”

PROGRAMISTA EMBEDDED IOT