Zobacz podobne oferty

Programista Android

Numer referencyjny: PA/pr
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular

Poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania pracowników o różnym stopniu doświadczenia zawodowego do zespołów zajmujących się wytwarzaniem aplikacji mobilnych na platformie Android. Realizujemy zadania od projektowania, programowania, testowania aż do momentu wdrożenia naszych systemów. W Comarch oferujemy możliwość rozwoju w różnych projektach od bankowości, systemów ERP aż po branże IoT czy e-zdrowia. Jeśli tworzenie aplikacji mobilnych to Twoja pasja, sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!

  • Absolwent studiów o profilu informatycznym lub pokrewnym (zapraszamy także studentów ostatnich lat)
  • Praktyczna umiejętność tworzenia aplikacji dla systemu Android
  • Znajomość: Android SDK, Kotlin/Java, GIT, REST API
  • Język angielski (w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość:
    • wzorców projektowych, metodyk projektowania, clean code, tworzenia i testowania oprogramowania
    • T-SQL/PostgreSQL

TWOJE ZADANIA

  • Rozwój modułów oprogramowania i utrzymanie aplikacji mobilnej na platformie Android
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • Współpraca z innymi członkami zespołu (programistami, analitykami, testerami, SM, PO)

  • Praca w ramach różnorodnych projektów: bankowej aplikacji mobilnej dla klientów korporacyjnych, systemów ERP, aplikacji mobilnej dla rozwiązań IoT, oprogramowania dla ośrodków zdrowia,  supportu i rozwóju produktów z obszaru E-invoicing, aplikacje mobilne wspierające przedstawicieli handlowych
  • Praca z najnowszym stosem technologicznym, zgłębianie technik bezpieczeństwa
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia pośród najlepszych specjalistów z dziedziny aplikacji mobilnych
  • Hybrydowy tryb pracy (po okresie wdrożenia)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Praca w IT w Krakowie