Zobacz podobne oferty

Product Manager e⁠-⁠commerce

Numer referencyjny: PME/E
Lokalizacje:
Kraków

Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę w obszarze sprzedaży internetowej? Chcesz mieć wpływ na rozwój produktów e-commerce?  Jesteś otwarty na prowadzenie wystąpień publicznych? Jeśli tak, to zapraszamy do pracy na stanowisku Product Managera e-commerce! Sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIK

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub informatyczne)
  • Praca w branży e-commerce lub doświadczenie w przygotowaniu prezentacji/materiałów marketingowych będą dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Samodzielność i umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w pracy z systemami e-commerce
    • prawo jazdy kategorii B

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie rozwojem produktów e-commerce
  • Wprowadzenie nowych wersji systemów na rynek
  • Przygotowanie materiałów informacyjnych promujących produkt
  • Prezentowanie oferowanych rozwiązań, w tym wystąpienie na konferencjach
  • Współpraca z zespołami:
    • produkcji w zakresie realizacji wizji rozwoju systemów
    • projektantów w zakresie poprawy interfejsów użytkownika
    • marketingu i sprzedaży, w zakresie dostarczania wiedzy o aplikacji i użytkownikach oraz przygotowywania oferty sprzedażowej

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami w obszarze e-commerce oraz systemów ERP
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Praca w IT w Krakowie