Zobacz podobne oferty

Pokojówka (Cracovia Training Center)

Numer referencyjny: P/Cr
Lokalizacje:
Kraków

MKS Cracovia jest najstarszym klubem sportowym w Polsce. Do dziś zrzesza miłośników piłki nożnej i hokeja, a swoim zawodnikom oferuje jak najlepsze warunki do treningów. Od 2021 roku w Rącznej (gm. Liszki, woj. małopolskie) działa Cracovia Training Center – nowoczesna baza treningowa wyposażona nie tylko w infrastrukturę sportową, ale również hotel i restaurację.

Do pracy w części hotelowej na stanowisko pokojowej poszukujemy osoby odpowiedzialnej, skrupulatnej, z pozytywnym nastawieniem do ludzi.

  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Otwartość na ludzi, komunikatywność
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność - praca zmianowa oraz w weekendy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

TWOJE ZADANIA

  • Przygotowywanie pokoi hotelowych na przyjazd gości
  • Utrzymywanie w należytej czystości pokoi hotelowych, łazienek i ich wyposażenia oraz pozostałych przestrzeni znajdujących się w strefie hotelowej
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami hotelu zaangażowanymi w obsługę zorganizowanych grup

DLA CIEBIE

  • Praca w systemie zmianowym
  • Elastyczny czas pracy – możliwość dopasowania do własnych potrzeb
  • Umowa zlecenie z perspektywą długoterminowego zatrudnienia po wysokim sezonie
  • Szkolenie przed podjęciem pracy

Najstarszy klub sportowy w Polsce