Zobacz podobne oferty

Młodszy specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Numer referencyjny: MSB/TB
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa
Doświadczenie:
Junior

Interesują Cię zagadnienia związane z CyberSecurity i chcesz rozwijać się w tym kierunku? Chcesz współpracować ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT? Dołącz do Comarch! Jako Młodszy specjalista ds. bezpieczeństwa IT będziesz brał czynny udział w procesach związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji systemów wykorzystywanych przez dostawców usług teleinformatycznych - głównie operatorów komórkowych.

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku (cyberbezpieczeństwo, informatyka, telekomunikacja, automatyka, ekonometria, matematyka oraz pokrewne do wymienionych)
  • Wiedza oraz zainteresowanie bezpieczeństwem informacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość frameworków i narzędzi związanych z bezpieczeństwem informacji, szczególnie OWASP
  • Wiedza i umiejętności techniczne z zakresu:
    • Linux
    • baz danych (relacyjnych i nierelacyjnych)
  • Wiedza na temat architektury aplikacji webowych, w tym nowoczesnej architektura front-end
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i solidność
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane będą:
    • certyfikat potwierdzający kompetencje z obszaru bezpieczeństwa informacji (np. Security+, CEH)
    • umiejętność programowania, najchętniej w języku Python lub JavaScript
    • znajomość zagadnień z obszaru Secure Software Development LifeCycle (SSDLC)
    • wiedza z zakresu sieci komputerowych
    • znajomość ITIL
    • wiedza biznesowa w dziedzinie telekomunikacji (np. systemy bilingowe, GSM)
    • wcześniejsze doświadczenie w pracy we wsparciu w przemyśle IT
    • znajomość dobrych praktyk związanych z zarządzaniem ciągłością działania
    • znajomość norm i standardów dotyczących zarządzania bezpieczeństwem informacji (np. ISO27001, NIST 800-53)

TWOJE ZADANIA

  • Udział w procesach związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji systemów wykorzystywanych przez dostawców usług teleinformatycznych - głównie operatorów komórkowych
  • Wsparcie w przygotowaniu rozwiązań technicznych mających podwyższyć bezpieczeństwo dostarczanych usług
  • Testy bezpieczeństwa
  • Zarządzanie podatnościami
  • Obsługa incydentów oraz problemów bezpieczeństwa
  • Uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju narzędzi usprawniających pracę w obszarze bezpieczeństwa
  • Przygotowywanie rekomendacji technicznych związanych z bezpieczeństewm

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z zakresu cyberbezpieczeństwa
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Nie znudzisz się – gwarantujemy różnorodność i możliwość pracy z różnymi produktami
  • Elastyczne godziny pracy
  • Po okresie wdrożenia, możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • System płatnych poleceń pracowniczych
  • Dostęp do wewnętrznej biblioteki on-line Telco (prenumeraty, szkolenia wewnętrzne)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

#comarch