Zobacz podobne oferty

Młodszy programista Java (Telekomunikacja)

Numer referencyjny: MPJ/T
Lokalizacje:
Kraków, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Tarnów, Kielce
Doświadczenie:
Junior

W Sektorze Telekomunikacja Comarch zajmujemy się wytwarzaniem oprogramowania dla największych operatorów Telco na całym świecie. Jeżeli jesteś pasjonatem nowych technologii, chcesz rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie IT/telekomunikacji i lubisz pracę zespołową - ta oferta jest dla Ciebie.

  • Ukończone studia (lub w trakcie): informatyka, matematyka lub telekomunikacji
  • Umiejętność:
    • programowania w Java i chęć dalszego rozwoju w tym obszarze
    • analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
    • obsługi systemów klasy UNIX
  • Znajomość:
    • środowiska programistycznego Eclipse lub Intellij IDEA oraz systemu kontroli wersji SVN lub GIT
    • zasad pracy relacyjnych baz danych, języka SQL
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym

TWOJE ZADANIA

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych platformy mediacyjnej dla operatorów telekomunikacyjnych
  • Analiza wymagań biznesowych klienta i definiowanie wymagań funkcjonalnych
  • Konfigurowanie i rozwój danego systemu: pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta
  • Programowanie obsługi nowych urządzeń, systemów NMS/EMS,
    rozwój testów automatycznych
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów, Product Ownera, programistów
  • Testy systemu w kontekście projektu

DLA CIEBIE

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Doskonała atmosfera pracy oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Bardzo duże możliwości rozwoju – zarówno kompetencji technicznych jak i dziedzinowych
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego - możliwość zmiany roli/stanowiska i odkrycia nowych pasji i potencjału
  • Możliwość szybkiego rozwoju w kierunku lidera technicznego
  • Ciekawe zadania i wiele wyzwań w innowacyjnym obszarze IoT
  • Udział w dużych, międzynarodowych projektach rozpoznawalnych na rynku
  • Realny wpływ na prowadzone projekty i wytwarzane produkty, coraz mocniej kształtujące otaczającą nas rzeczywistość
  • Stabilna praca w odnoszącej światowe sukcesy polskiej firmie
  • Elastyczny czas pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Poznajmy się