Koordynator punktu gastronomicznego (Cracovia Training Center)

Numer referencyjny: KPG/Cr
Lokalizacje:
Kraków

MKS Cracovia jest najstarszym klubem sportowym w Polsce. Do dziś zrzesza miłośników piłki nożnej i hokeja, a swoim zawodnikom oferuje jak najlepsze warunki do treningów. Od 2021 roku w Rącznej (gm. Liszki, woj. małopolskie) działa Cracovia Training Center – nowoczesna baza treningowa wyposażona nie tylko w infrastrukturę sportową, ale również hotel i restaurację.

Obecnie na stanowisko Koordynatora punktu gastronomicznego poszukujemy sumiennej i zaangażowanej osoby z doświadczeniem w branży gastronomicznej.

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej szczególnie w żywieniu grup profesjonalnych sportowców
  • Znajomość przepisów prawa związanego z organizacją żywienia zbiorowego
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność – podczas organizowanych wydarzeń praca również w weekendy
  • Umiejętność pracy z klientem, komunikatywność i sumienność
  • Otwartość na nowe wyzwania, kreatywność i chęć poszukiwania i wprowadzania nowych rozwiązań
  • Samodzielności i dobra organizacji pracy
  • Zaangażowanie, uśmiech i pozytywne nastawienie
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania:
    • do prowadzenia ewidencji sprzedaży IzzyRest
    • ERP Egeria

TWOJE ZADANIA

  • Kreowanie oferty gastronomicznej dopasowanej do potrzeb klientów
  • Nadzór nad jakością serwowanego menu
  • Koordynowanie działań punktu gastronomicznego związanych z obsługą klientów docelowych od A-Z
  • Współpraca z dietetykami drużyn piłkarskich w zakresie opracowania docelowego menu podczas ich pobytu
  • Rekrutacja oraz prowadzenie szkoleń stanowiskowych podległego zespołu
  • Przygotowywanie oferty handlowej cateringu oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowa, zarządzanie zespołem i zadaniami w dynamicznym środowisku
  • Rozliczenia kasowe, inwentaryzacja, układanie grafików pracy dla podległego zespołu
  • Fiskalizacja sprzedaży w oprogramowaniu IzzyRest
  • Współpraca z działem marketingu w przygotowaniu oferty i dostarczenie jej na rynek różnymi kanałami sprzedaży
  • Współudział w organizacji imprez sportowych i eventów

  • Praca w nowoczesnym i prestiżowym ośrodku piłkarskim Cracovia Training Center w miejscowości Rączna k. Krakowa
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
  • Umowa o pracę

Najstarszy klub sportowy w Polsce