Konsultant ds. wdrożeń GIS

Numer referencyjny: KWG/A
Toruń, Warszawa, Włocławek

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku geodezja i kartografia, geografia, geoinformatyka,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie geodezji i kartografii, doświadczenie w pracy w ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej,
  • Znajomość zagadnień i programów GIS
  • Umiejętność obsługi aplikacji Webowych
  • Znajomość pakietów Microsoft Office
  • Umiejętność komunikowania się z klientem
  • Dokładność, precyzja, kreatywność, umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Dobra znajomość przepisów prawa dotyczących dziedziny geodezji i kartografii,
  • Podstawowa wiedza z funkcjonowania baz danych Oracle, SQL oraz Windows Server

Obowiązki:

  • Obsługa infolinii i systemów zgłoszeniowych
  • Wsparcie merytoryczne/techniczne klientów
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu
  • Nadzór nad realizacją zgłoszeń błędów i zmian
  • Współpraca z serwisantami i programistami zajmującymi się utrzymaniem systemów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących wsparcia klienta
  • Aktualizacja dokumentacji
  • Weryfikacja poprawności oprogramowania

Nasza oferta:

  • Współpraca z najlepszymi specjalistami
  • Prywatna opieka medyczna, karnet na rozwój pasji sportowych
  • Pakiet szkoleń technicznych oraz miękkich, certyfikacje, konferencje
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Możliwość dynamicznego rozwoju kariery w wybranym profilu zawodowym
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy
  • Długofalowa współpraca i atrakcyjne warunki finansowe zależne od Twoich kwalifikacji

KONSULTANT DS. WDROżEń GIS