Zobacz podobne oferty

Konsultant asysty technicznej (wszystko.pl)

Numer referencyjny: KAT/E
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Junior

Co robimy?

Budujemy nową, innowacyjną platformę sprzedażową – wszystko.pl. Umożliwiamy rozwój biznesu online, łącząc kupujących ze sprzedawcami.

Kogo szukamy?

Energicznych osób, które nie boją się wyzwań i potrafią dogadać się z klientem, zawsze i na każdy temat.
Chcą poszerzać swoją wiedzę, nie boją się zadawać pytań i potrafią zarządzać sobą w czasie.

Co oferujemy?

Gwarantujemy wsparcie fajnego, doświadczonego zespołu, który pomoże Ci się u nas rozgościć.
Dorzucamy jeszcze pakiet szkoleń na start i bazę wiedzy na temat systemu do pomocy.
U nas poznasz branżę e-commece od podszewki i będziesz mieć realny wpływ na rozwój naszej platformy.

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • Znajomość procesów e-commerce
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Analityczne myślenie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość pakietów Microsoft Office

TWOJE ZADANIA

  • Konsultowanie zgłoszeń dotyczących działania platformy w czasie rzeczywistym u naszych klientów
  • Współpraca z działem produkcji celem rozwiązania problemów
  • Rozwiązywanie problemów użytkowników
  • Wsparcie zespołu konsultingowego w rozwijaniu platformy
  • Ustalanie oczekiwań i wymagań klienta odnośnie rozwijanych produktów

DLA CIEBIE

  • Wsparcie kompetentnego i doświadczonego zespołu
  • Baza wiedzy na temat systemu, jego możliwości i zastosowań
  • Wpływ na rozwój funkcjonalny systemu
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

Poznajmy się