Zobacz podobne oferty

Konsultant Asysty Technicznej (IT Support Consultant)

Numer referencyjny: KS/F
Lokalizacje:
Kraków, Gdańsk, Poznań

Jeśli lubisz pracować z nowoczesnymi systemami i chcesz poznawać aplikacje stosowane w branży bankowej czy ubezpieczeniowej to koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą. Dołącz do naszego zespołu jako konsultant asysty technicznej w tzw. pierwszej linii wsparcia - monitoringu działania aplikacji oraz serwerów. Do codziennych wyzwań na tym stanowisku należeć będzie obsługa zgłoszeń, reakcja serwisowa zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi oraz kontakt z innymi inżynierami Comarch, partnerami technicznymi oraz klientami. Jeśli zależy Ci na rozwoju osobistym i pogłębieniu kompetencji – to aplikuj już dziś!

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, ekonomicznym lub matematycznym (lub studenci ostatnich lat)
  • Znajomość:
    • podstaw w zakresie analizy wymagań
    • podstawowych pojęć związanych z IT oraz oprogramowania Windows, Word, Excel
    • języka obcego np. angielskiego / francuskiego / niemieckiego w mowie i w piśmie w stopniu umożliwiającym regularne codzienne kontakty z osobami obcojęzycznymi
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość:
    • podstaw SQL i baz danych (np. Oracle, PostgreSQL)
    • Jira
    • dobrych praktyk ITIL
    • środowiska Linux
  • Umiejętności: rozwiązywania problemów i logicznego myślenia, koordynacji zadań (prowadzenia tematu od początku do końca) oraz precyzyjnej, rzeczowej i logicznej komunikacji

TWOJE ZADANIA

  • Weryfikacja i przekazywanie zgłoszeń incydentów
  • Kontrola czasu obsługi zgłoszeń, eskalacja nieprawidłowości obsługi
  • Kontakt z klientem
  • Raportowanie
  • Przygotowywanie technicznych procedur/instrukcji
  • Testowanie różnych aplikacji i integracji

  • Indywidualny plan szkoleń - stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Międzynarodowe projekty w środowisku zaangażowanych ludzi oparte na wymianie wiedzy – wsparcie doświadczonych specjalistów w okresie wdrożenia
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca z największymi klientami z branży bankowej i ubezpieczeniowej
  • Długofalowa współpraca i atrakcyjne warunki finansowe dopasowane do doświadczenia
  • Po okresie wdrożenia - możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Bezpośrednio na naszym kampusie w Krakowie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka. Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking