Zobacz podobne oferty

Kierownik zespołu Java

Numer referencyjny: KZJ/E
Lokalizacje:
Wrocław

Cechuje Cię otwartość i pozytywne podejście do ludzi?
Szukasz rozwoju i odpowiedzialnej roli łączącej organizacyjne i techniczne aspekty pracy lidera? Świetnie się składa!
Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu wdrożeniowego, gdzie pracujemy dla strategicznych klientów z Europy Zachodniej.

Na stanowisku lidera będziesz miał bezpośredni wpływ na efektywność zespołu oraz jakość dostarczonego do klientów rozwiązania. Przydadzą się umiejętności organizacyjne, dobra komunikacja, wiedza techniczna oraz optymistyczne nastawienie.

Nasz stos technologiczny to Java, używamy GitLaba, JIRA, robimy Code Review, automatyzujemy monotonne zadania.
Jesteśmy zawsze otwarci na dobre praktyki i rozwiązania, a jednym z Twoich zadań będzie usprawnianie procesu wytwarzania oprogramowania w Twoim zespole.
Jeśli ten opis pasuje do Ciebie i Twoich oczekiwań, nie wahaj się i zaaplikuj już dziś.

Czekamy na Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów
  • Zawodowe doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem Javy
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania, projektowaniu rozwiązań informatycznych
  • Wiedza o utrzymaniu i monitorowaniu aplikacji
  • Bardzo dobrą znajomość Java i SQL oraz systemów kontroli wersji (Git, TFS)
  • Wiedza z szeroko pojętego IT, jak np. serwery aplikacyjne (np. Tomcat), serwery www (np. apache, iis, nginx), bazy danych (sql server, postgresql, inne), LDAP / MS AD, integracja (np. web services, pliki), podstawy sieci (VPN, TCP/IP)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość:
    • mechanizmów bezpieczeństwa aplikacji będzie plusem (np. OWASP)
    • technik zarządzania projektami (Agile, Prince2, PMP)

TWOJE ZADANIA

  • Odpowiedzialność za techniczną realizację projektu
  • Pełnienie roli lidera technicznego dla zespołu, w tym mentoring oraz dbanie o rozwój i stosowanie dobrych praktyk (code review, testy, architektura i desing)
  • Planowanie projektu, tworzenie strategii, przewidywanie zagrożeń – w obszarze technicznej realizacji projektu
  • Definiowanie zadań dla członków zespołu projektowego oraz rozliczanie z realizacji
  • Budowanie, pomiary oraz ulepszanie procesów celem optymalizacji pracy zespołu

DLA CIEBIE

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia i rozwój w zakresie zarówno programowania, jak i kompetencji miękkich
  • Możliwość udziału w koncepcji projektowej projektów w różnych technologiach (Java, .NET)
  • Dostęp do literatury technicznej oraz platform e-learningowych
  • Bezpośredni wpływ na jakość dostarczanego rozwiązania i satysfakcję klientów
  • Możliwość zagranicznych podróży służbowych
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Poznajmy się