Zobacz podobne oferty

Kierownik projektu / Wdrożeniowiec

Numer referencyjny: KP/eZ
Lokalizacje:
Kraków

Chciałbyś rozwijać swoje kompetencje realizując projekty na rynku polskim oraz międzynarodowym, ucząc się od doświadczonych członków zespołu? Interesuje Cię rozwój kariery na stanowisku Kierownika projektu, dodatkowo Twoje zainteresowania skierowane są zarówno na obszar informatyki, jak i medycyny?
Do naszego zespołu zapraszamy aktualnych oraz przyszłych Kierowników projektu i Wdrożeniowców. Nie czekaj, sprawdź szczegóły oferty i aplikuj!

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, ekonomiczne)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do wyjazdów krajowych oraz zagranicznych
  • Dodatkowe atuty:
  • znajomość metodologii zarządzania projektami (PRINCE2, PMI, AGILE) poparte certyfikatami
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych, szczególnie w branży medycznej

TWOJE ZADANIA

  • Analiza potrzeb Klienta
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej
  • Planowanie i realizacja projektu w roli Kierownika Projektu
  • Rozliczenie projektów
  • Wykonywanie prac wdrożeniowych obejmujących przygotowanie urządzeń oraz aplikacji
  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych zgodnie z wymaganiami Klienta oraz specyfikacją
  • Przeprowadzenie testów akceptacyjnych z Klientem
  • Przygotowywanie materiałów i prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi systemu
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń w roli Project Managera
  • Stabilną formę zatrudnienia i atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka

Zobacz, jak wygląda praca w branży E-Zdrowie