Kierownik ds. Rozwoju Biznesu (International Sales)

Numer referencyjny: KRB/U
Gdańsk, Łódź, Poznań, Warszawa

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Wykształcenie wyższe w kierunku IT lub pokrewnym ( np. ekonomia, marketing , logistyka )
  • Orientacja na rozwój sprzedaży rozwiązań informatycznych dla globalnych firm
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Nastawienie na realizację celów
  • Konsekwencja w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Realizacja celów biznesowych
  • Obsługa handlowa obecnych klientów i pozyskiwanie nowych - koncentracja na dużych globalnych korporacjach
  • Przygotowywanie dokumentów formalnych ( oferty, umowy, prezentacje )
  • Budowanie dobrych relacji z klientami i współpracownikami
  • Identyfikacja oczekiwań i potrzeb klientów

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe plus premię
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wyzwania zawodowe i możliwość dynamicznego rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Współpraca z zespołem profesjonalistów
  • Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach , warsztatach i spotkaniach z klientami
  • Niezbędne narzędzia pracy

KIEROWNIK DS. ROZWOJU BIZNESU (INTERNATIONAL SALES)