Zobacz podobne oferty

Inżynier systemowy (e⁠-⁠Zdrowie)

Numer referencyjny: IS/eZ
Lokalizacje:
Białystok
Doświadczenie:
Junior
Jesteś sumienny i nieustannie poszukujesz nowych rozwiązań? W codziennej pracy chcesz rozwijać się przy projektach R&D? Posiadasz pierwsze doświadczenie w programowaniu?

Dołącz do naszego zespołu jako Inżynier systemowy! Poszukujemy osoby, która pomoże nam przy wdrażaniu i aktualizacji naszego systemu dla aplikacji medNote. Sprawdź szczegóły oferty i aplikuj!

  • Wykształcenie wyższe (mile widziani studenci ostatnich lat)
  • Znajomość:
    • Kubernetes
    • Linux
    • Docker
    • Jenkins
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu

TWOJE ZADANIA
  • Automatyzacja instalacji i konfiguracji środowisk
  • Praca nad procesami CI/CD
  • Wspomaganie procesu migracji aplikacji na środowiska chmurowe (Kubernetes, Ansible, Terraform)
  • Prace w projektach R&D (nowe technologie)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Możliwość tworzenia i realizacji strategii rozwoju produktów związanych z rynkiem e-health
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Duży bezpłatny parking

Zobacz, jak wygląda praca w branży E-Zdrowie