Inżynier systemowy - Cloud System Engineer

Numer referencyjny: CSE/U
Lokalizacje:
Kraków, Bielsko-Biała
Doświadczenie:
Junior, Regular, Senior

Praca w środowiskach chmurowych to codzienność, dająca wiele korzyści. W ramach Comarch rozwijamy platformę chmurową Comarch Infraspace Cloud (CIC) w oparciu o Openstacka. Platforma umożliwia szybkie tworzenie środowisk z wykorzystaniem wirtualizacji (IaaS) oraz usług gotowych do użycia (PaaS) takich jak bazy danych, loadbalancery, konteneryzacja, DNS i inne.

Chcesz pracować z najnowszymi technologiami oraz realizować rozwój usług w środowisku chmurowym? Lubisz rozwiązywać niebanalne problemy, wyzwania i chcesz się ciągle rozwijać? Szukamy inżynierów-pasjonatów, którzy zaangażują się w rozwój usług PaaS w ramach platformy chmurowej Comarch.

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (również studenci ostatnich lat)
  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze systemów operacyjnych Linux
  • Wiedza z zakresu konfiguracji i administracji serwerów i usług: MySQL, PostgreSQL, RabbitMQ, CI/CD
  • Mile widziana znajomość i zainteresowanie tematyką Openstack, DevOps, Kubernetes, Ceph, OVN, networking
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i terminowość wykonywania zadań, wysoka kultura osobista

TWOJE ZADANIA

  • Rozwój istniejących i wdrożenie nowych wersji serwisów/aplikacji
  • Dostosowanie projektów community na potrzeby platformy CIC
  • Konfiguracja monitoringu systemów i aplikacji
  • Wsparcie obsługi zgłoszeń użytkowników platformy

  • Okazja do pracy z najnowszymi technologiami - projekt w środowisku private cloud opartym o Kubernetes
  • Rozwijająca praca w zespole R&D - możliwość zdobycia doświadczenia i połączenia umiejętności administratora IT z nowoczesnymi narzędziami DevOps
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia), elastyczne godziny pracy
  • Praca w młodym, a zarazem doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Zajrzyj na nasz blog