Zobacz podobne oferty

Inżynier systemów GIS

Numer referencyjny: IS/A
Lokalizacje:
Łódź, Poznań, Warszawa, Toruń, Włocławek

Comarch ERGO to system klasy GIS zapewniający bezpośrednie wykorzystanie aktualnych danych przestrzennych rejestrów publicznych w podejmowaniu decyzji prawnych, administracyjnych i gospodarczych. Jeśli posiadasz wiedzę z zakresu geodezji i kartografii, a także znasz się na systemach Windows oraz Linux, nie czekaj, aplikuj już dziś!

  • Wykształcenie wyższe z zakresu geodezji i kartografii, geoinformatyki lub kierunków pokrewnych
  • Dobra znajomość języka SQL/PLSQL i zagadnień bazodanowych
  • Znajomość:
    • systemów Windows Server i Linux
    • Tomcat, Apache, IIS
  • Doświadczenie zawodowe w pracy z: relacyjnymi bazami danych (Oracle, PostGIS), językiem SQL, systemami klasy GIS, Geoserver
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

TWOJE ZADANIA

  • Parametryzacja i konfiguracja aplikacji GIS
  • Instalacja/aktualizacja wersji u klientów
  • Przygotowanie skryptów PLSQL
  • Techniczna diagnoza i rozwiązywanie problemów serwisowych
  • Publikacja usług WMS, WFS

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów