Zobacz podobne oferty

Inżynier kontroli jakości oprogramowania

Numer referencyjny: IKJO/A
Lokalizacje:
Kraków, Gdańsk, Warszawa
Doświadczenie:
Regular, Senior

KSI ZUS to jeden z największych systemów informatycznych w Europie. Dedykowany zespół realizujący umowy dla ZUS poszukuje kandydata na stanowisko inżyniera kontroli jakości oprogramowania! Z nami zdobędziesz wartościowe doświadczenie oraz podniesiesz swoje kwalifikacje.

Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku testera oprogramowania oraz w pracy związanej z rozwojem kompleksowych systemów informatycznych? Cechujesz się analitycznym myśleniem? Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne, techniczne lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Znajomość:
    • metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania
    • narzędzi testowych, np. TestLink, TestComplete, HPSM, Selenium, JMeter
    • metodyk ISTQB/ISEB
  • Praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w pracy związanej z wdrożeniami lub rozwojem kompleksowych systemów informatycznych
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie przypadków i scenariuszy testowych
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych, prowadzenie testów zgodnie z procedurami i standardami oprogramowania
  • Tworzenie skryptów testów automatycznych
  • Współpraca z zespołem programistów w zakresie tworzonych skryptów
  • Weryfikacja błędów zgłaszanych przez użytkowników
  • Udział w tworzeniu strategii testów
  • Wkład w ciągłe doskonalenie procesu testowego

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Szansa nauki od najlepszych – w Comarch pracuje wielu specjalistów

Poznajmy się