Ekspert ds. Lotus Domino/Notes (ICT)

Superoferta

Numer referencyjny: LD/U
Kielce, Kraków, Wrocław

Obowiązki:

  • Pełnienie roli SME ds. Lotus Domino/Notes w zespołach kompetencyjnych przy projektowaniu architektury, implementacji oraz migracji istniejących środowisk
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Realizacja projektów IT - projektowanie, zarządzanie, dokumentowanie
  • Wsparcie techniczne, projektowanie architektury, implementacja oraz migracja środowisk opartych o Lotus Domino / Notes  do Ms Exchange
  • Udoskonalanie istniejących wymagań funkcjonalnych oraz procedur

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaawansowana wiedza z IBM Lotus Domino (w wersji R8 lub powyżej)
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz migracji platform Lotus Domino/Notes do MS Exchange
  • Znajomość usług MS Active Directory
  • Dobra znajomość technik skryptowych - w szczególności Lotus skrypt
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane certyfikaty Lotus oraz MS Exchange

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Polsce
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Realizację projektów dla dużych korporacji międzynarodowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Umowę o pracę lub B2B

EKSPERT DS. LOTUS DOMINO/NOTES (ICT)