Dokumentalista wyrobów medycznych

Numer referencyjny: DWM/MED
Łódź

Obowiązki:

  • tworzenie dokumentacji wyrobów medycznych
  • analiza przepisów prawnych i norm, kwalifikacja wyrobów
  • tworzenie i nadzór nad procedurami wewnętrznymi
  • nadzór nad realizacją ISO 13485
  • udział w audytach

Kwalifikacje:

  • biegła obsługa programu MS Word (edycja i formatowanie długich dokumentów, śledzenie zmian, makra)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość dokumentów prawnych dotyczących wyrobów medycznych
  • znajomość zagadnień analizy użyteczności, analizy ryzyka

Mile widziane:

  • znajomość procesu rejestracji wyrobów medycznych
  • znajomość norm medycznych oraz ISO 13485
  • znajomość wymagań FDA dot. wyrobów medycznych
  • umiejętność modelowania procesów organizacyjnych
  • doświadczenie w pracy z narzędziami kontroli wersji
  • doświadczenie w pracy w systemie Jira

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań i możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w innowacyjnym i rozwojowym dziale Comarch Healthcare
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • spersonalizowany program rozwoju pracownika w ramach jednej z kilkunastu dostępnych ścieżek karier
  • indywidualnie dopasowany plan szkoleń dostępnych w ramach własnego centrum szkoleniowego Comarch - nasi pracownicy mają możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (szkolenia, konferencje, warsztaty, certyfikacje). Mogą to być szkolenia techniczne, biznesowe lub szlifujące kompetencje miękkie
  • możliwość udziału w różnorodnych eventach/akcjach pracowniczych np. corocznym pikniku rodzinnym, dniu programisty
  • możliwość pracy w ciekawych projektach związanych z Telemedycyną
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

DOKUMENTALISTA WYROBóW MEDYCZNYCH