Zobacz podobne oferty

Back⁠-⁠End Developer (Java + Python)

Numer referencyjny: BD/U
Lokalizacje:
Kraków, Lublin, Białystok
Doświadczenie:
Regular

Jeśli masz doświadczenie jako programista w takich technologiach jak Java, Python oraz Scala i szukasz nowych wyznań zawodowych - mamy idealną ofertę dla Ciebie! Do naszych projektów związanych z analizą danych i sztuczną inteligencją szukamy pasjonatów nowych technologii oraz entuzjastów rozwiązań opartych na AI/ML. Sprawdź szczegóły oferty i aplikuj!

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte konkretnymi projektami
  • Znajomość Java, Scala i dobrych praktyk programistycznych
  • Znajomość frameworka Spring
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT oraz systemów wspierających JIRA, Gitlab
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Pythona / Streamlit / Spark / Flink / Kafka oraz zagadnień związanych z szeroko pojętym AI oraz analityką danych

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie i implementacja API, umożliwiającego komunikację między różnymi systemami
  • Tworzenie rozwiązań wspierających analitykę danych i aplikacje oparte o AI
  • Zapewnienie wydajności i bezpieczeństwa aplikacji
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (2 dni pracy zdalnej, 3 dni pracy z biura)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
  • Brak dress code’u
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w zespole
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

Praca w IT w Lublinie