Analityk biznesowy (systemy ERP)

Numer referencyjny: AB/E
Lokalizacje:
Kraków, Wrocław, Kielce

Znasz zagadnienia z obszaru finansów, księgowości, logistyki lub procesów zakupowych? Posiadasz doświadczenie we wdrożeniach, analizie albo projektowaniu systemów klasy ERP? Analiza wymagań i procesów biznesowych klienta nie jest Ci obca? Świetnie się składa!

Aktualnie do zespołu tworzącego rozwiązania ERP 4.0 poszukujemy osoby na stanowisko analityka biznesowego. Do Twoich obowiązków należeć będzie analiza wymagań klienta oraz udział w pracach projektowych systemu ERP.

Chcesz brać udział w ciekawych zadaniach związanych z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT? Aplikuj już teraz!

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, matematycznym lub ekonomicznym
  • Minimum 2-letnie doświadczenie we wdrożeniach, analizie i/lub projektowaniu systemów informatycznych klasy ERP
  • Doświadczenie lub wiedza w przynajmniej jednym z obszarów: finanse-ksiegowość, logistyka (sprzedaż, zakupy, gospodarka materiałowa, umowy) oraz procesów zakupowych
  • Gotowość do podejmowania wyzwań
  • Orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Komunikatywność i umiejętność jasnego formułowania wniosków
  • Umiejętność planowania i organizacja pracy własnej

TWOJE ZADANIA

  • Udział w pracach projektowych systemu ERP
  • Analiza wymagań i procesów biznesowych klienta
  • Wsparcie dla zespołu wdrożeniowego i konsultingowego
  • Analiza wymagań wynikających ze zmian prawnych
  • Opracowywanie dokumentacji funkcjonalnej systemu ERP

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (60% z biura, 40% zdalnie)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Przyjazna atmosfera pracy oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”

Rozwijaj się z Comarch