Analityk biznesowy

Numer referencyjny: AB/U
Lokalizacje:
Kraków, Katowice, Lublin, Gliwice
Doświadczenie:
Junior, Regular, Senior

Jeśli masz już za sobą pierwsze doświadczenia w obszarze analizy biznesowej, chcesz się dalej rozwijać i angażować w coraz ciekawsze projekty w obszarze IT, ta oferta czeka na Ciebie!

Dołączając do naszego zespołu jako analityk, będziesz brać udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych związanych z rozwojem platformy lojalnościowej. Aplikuj i przekonaj się, jak szybko Twoje proaktywne podejście i umiejętność sprawnej komunikacji - zarówno z zespołem projektowym, jak i z klientem - rozwiną Twój warsztat! Oferujemy realną wymianę doświadczeń ze specjalistami w branży IT i dużą dawkę wiedzy z zakresu technologii wykorzystywanych w obszarze analizy biznesowej.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka i pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe jako analityk – udział w warsztatach analitycznych, umiejętność pozyskiwania i dokumentowania wymagań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - pozwalająca na swobodną komunikację z międzynarodowym klientem
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość notacji BPMN lub UML oraz procesu wytwarzania oprogramowania i tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Łatwość budowania i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych, np. niemieckiego lub francuskiego

TWOJE ZADANIA

  • Analiza i pozyskiwanie od klienta wymagań biznesowych oraz technicznych
  • Przygotowanie dokumentacji analitycznej
  • Współpraca z zespołami developerskimi w celu opisywania zadań oraz wymagań
  • Przygotowanie spotkań i dem w celu zachowania ciągłej komunikacji i zgodności realizowanych prac z przyjętymi założeniami
  • Analiza błędów zgłoszonych przez klienta

  • Komercyjne projekty, w których stosujemy najnowsze trendy i technologie
  • Praca z różnymi rodzajami rozwiązań IT (cyfrowe transformacje, produkty dla klientów końcowych) oraz zaawansowanymi narzędziami analitycznymi
  • Praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Uczestnictwo w projektach informatycznych na każdym etapie ich trwania
  • Stabilne zatrudnienie – Comarch istnieje na rynku od prawie 30 lat
  • Praca w profesjonalnym zespole analityków, programistów i testerów oraz wspierających ich teamach
  • Podróże służbowe do naszych klientów
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń, certyfikacji i konferencji, dopasowany do ścieżki Twojego rozwoju zawodowego
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak dress code'u
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Pracuj w branży IT