Zobacz podobne oferty

Administrator Db2 for z/OS

Numer referencyjny: A/A
Lokalizacje:
Kraków, Gdańsk, Warszawa, Rzeszów

Poszukujemy administratora znającego technologię Db2 for z/OS. Jeżeli masz doświadczenie w pracach utrzymaniowych i wdrożeniowych przeprowadzanych we współpracy z klientem, to koniecznie sprawdź tę ofertę.
Pracuj razem z nami, przy jednym z największych projektów informatycznych w kraju. Nie czekaj, aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność:
    • optymalizacji SQL w Db2 for z/OS
    • pisania skryptów REXX w środowisku z/OS
  • Znajomość:
    • OMEGAMON oraz tzw. „utilities” IBM Db2 z/OS
    • systemu z/OS
    • systemów Unix/Linux w stopniu podstawowym
  • Mile widziane certyfikaty dla Db2 for z/OS

TWOJE ZADANIA

  • Administrowanie i strojenie aplikacji korzystających z Db2 na systemie z/OS
  •  Instalacja i konfiguracja aplikacji na systemie z/OS
  • Diagnostyka i naprawa błędów
  • Planowanie pojemności zasobów systemowych
  • Wsparcie techniczne dla zespołów aplikacyjnych i biznesowych

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Poznajmy się