Szukaj ofert

IoT

Ambitne projekty i realny wpływ na efekt końcowy!

Czym się zajmujemy?
IoT to kopalnia możliwości. Dynamicznie rozwijające się technologie sprawiają, że Internet Rzeczy znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Rozwiązania, nad którymi pracują nasze zespołu, wykorzystywane są w służbie zdrowia, motoryzacji (zrealizowaliśmy projekty m.in. dla Land Rovera, Forda czy Volksvagena), a nawet przedsiębiorstwie wodociągowym. Co więcej, wszystkie projekty powstają w naszym nowoczesnym laboratorium IoT Plant. Dzięki temu możesz obserwować i brać udział w pełnym procesie prac nad projektem dla klienta. Dział Internet of Things działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Każdy dzień to kolejne wyzwanie i kolejna branża, którą można usprawnić, dzięki naszym rozwiązaniom.

Technologie

Nasze rozwiązania

Dla naszego klienta - ŠKODY, w 2017 roku podjęliśmy się stworzenia i integracji głosu Amazon Alexa z samochodem. Naszym celem i potrzebami naszych klientów była integracja asystentów głosowych z samochodami i umożliwienie właścicielom samochodów komunikowania się ze swoimi pojazdami za pomocą zdalnego dostępu. Integracja ta umożliwiła użytkownikom samochodów korzystanie z szeregu poleceń i zapytań o pojazd z ich własnego domu.

Inne nasz rozwiązanie to Smart Metering. Jest to system, który umożliwia zdalny odczyt wody, energii elektrycznej, gazu czy ciepła. Dane wysyłane są do chmury IoT, gdzie następnie po analizie, wystawiana jest faktura. Wszystko odbywa się poza bezpośrednim użytkownikiem. Smart Metering to rozwiązanie, które w całości powstało w Polsce

Wybrane oferty pracy w IoT