Tester aplikacji internetowych i stron www – QA Engineer

Numer referencyjny: QA/U
Lokalizacje:
Kraków
Doświadczenie:
Regular

Naszym zdaniem idealny tester ma nie tylko odpowiednią wiedzę – ważna jest także skrupulatność i intuicja. Jeśli zawsze ciekawiło Cię, jak działają przeróżne rozwiązania webowe, a Twoim ulubionym pytaniem jest „co jeśli…”, zapraszamy!

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za realizację projektów związanych ze światem marketingu, gdzie damy Ci szansę wystawienia na próbę naszych systemów i stron www.

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, mile widziani również studenci ostatnich lat
  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia w tworzeniu oraz prowadzeniu testów
  • Znajomość:
    • narzędzi wspomagających testy automatyczne
    • JavaScript, HTML5 i CSS3 oraz systemu kontroli wersji Git
  • Skrupulatność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej
  • Dodatkowo docenimy:
    • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa stron www i aplikacji webowych
    • Znajomość PHP i baz danych MySQL
    • Znajomość NodeJS, AngularJS lub Angular 2+
    • Certyfikat ISTQB lub podobny

TWOJE ZADANIA

  • Przeprowadzanie manualnych oraz zautomatyzowanych testów aplikacji internetowych i stron www, w tym testów funkcjonalnych i akceptacyjnych
  • Tworzenie/udział w tworzeniu testów jednostkowych
  • Tworzenie specyfikacji i dokumentacji testowej
  • Weryfikacja wymagań i makiet funkcjonalnych
  • Kontakt ze zleceniodawcami i developerami

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie z polskim kapitałem
  • Praca w zespole doświadczonych specjalistów, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla Grupy Kapitałowej Comarch
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Prywatna opieka medyczna (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy

Praca w IT w Krakowie