Zobacz podobne oferty

Specjalista ds. marketingu produktowego

Numer referencyjny: SMP/E
Lokalizacje:
Kraków

Masz już spore doświadczenie i wiesz jakie wyzwania niesie ze sobą współczesny marketing? Zrealizowałeś/-aś już wiele ciekawych projektów, ale nadal chcesz się rozwijać? Dołącz do naszego zespołu!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wszechstronne doświadczenie w zakresie marketingu
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania projektami
  • Kreatywne i zróżnicowane podejście do realizowanych kampanii
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w marketingu B2B lub w branży IT będzie dużym atutem
  • Wykształcenie wyższe

TWOJE ZADANIA

  • Koordynacja działań dla trzech rynków (PL, DACH i IT) dla określonej grupy produktów (dla branży produkcyjnej)
  • Planowanie i realizacja kampanii produktowych, przede wszystkim w internecie - przy współpracy ze specjalistami SEO, PPC czy grafikami
  • Tworzenie treści marketingowych przy współpracy z Product managerami i projektantami graficznymi
  • Organizacja oraz udział w eventach (również na rynkach DACH i IT)
  • Współpraca z drukarniami i agencjami marketingowymi
  • Analiza podjętych działań, ocena ich efektywności, raportowanie wyników

  • Różnorodne projekty i wyzwania dające możliwość rozwoju zawodowego
  • Szereg intensywnych szkoleń produktowych
  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, a także stołówka
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brak dress code’u

Rozwijaj się w Comarch