Zobacz podobne oferty

Programista iOS (wszystko.pl)

Numer referencyjny: P/E
Lokalizacje:
Kraków, Wrocław, Rzeszów
Doświadczenie:
Junior, Regular

Wszystko.pl to projekt nowego marketplace, który niedługo zawładnie polskim rynkiem e-commerce. Chcesz mieć udział w tworzeniu tej platformy? Nie może Ciebie tutaj zabraknąć!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość:
    • tworzenia aplikacji na iOS, frameworków Swift i UIKit
    • wzorców projektowych m.in. MVVM i/lub VIPER
    • systemu kontroli wersji Git
    • zrozumienie zasad projektowania SOLID
  • Doświadczenie:
    • w tworzeniu testów UNIT/UI
    • z procesami CI/CD
  • Umiejętność:
    • analitycznego myślenia z dobrym podejściem do rozwiązywania problemów pracy w zespole
    • chęć uczenia się nowych technologii
    • język angielski na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • Mile widziane:
    • tworzenie własnych aplikacji
    • tworzenie skryptów BASH/RUBY
    • znajomość procesu wydawania aplikacji iOS na AppStore
    • doświadczenie w tworzeniu wielomodułowych aplikacji
    • tworzenie aplikacji na watchOS

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie w pełni funkcjonalnej aplikacji mobilnych i jej rozwój
  • Utrzymanie wysokiej jakości kodu
  • Rozpoznawanie, wdrażanie i proponowanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Bycie na bieżąco z nowymi trendami technologicznymi
  • Współpraca z zespołem analityków i UXów

DLA CIEBIE

  • Udział w zaawansowanym projekcie e-commerce
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

O e-commerce wiemy wszystko, wszystko.pl