Zobacz podobne oferty

Fullstack .NET Developer (Angular)

Numer referencyjny: FDA/E
Lokalizacje:
Kraków, Łódź
Doświadczenie:
Junior, Regular
Od 30 lat Comarch pomaga polskim i międzynarodowym klientom w zwiększaniu ich produktywności poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.
Poszukujemy nowego członka zespołu Business Intelligence!
Będziesz zaangażowany we wszystkie etapy rozwoju naszego produktu: analizowanie zapotrzebowania, opracowywanie prototypów wspólnie z zespołem UX oraz tworzenie wysokiej jakości produktów.

Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • Doświadczenie w:
    • .NET
    • debugowaniu aplikacji .NET
    • tworzeniu aplikacji webowych (.NET CORE, .NET 6 + Angular/React JS)
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w opracowanie rozwiązań
  • Elastyczność i motywacja do rozwoju
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość:
    • .NET
    • Angular, EcmaScript/TypeScript
    • Webpack
    • WebAPI/REST
    • HTML, CSS oraz procesory CSS
    • GIT, JIRA/TFS
    • testowania jednostkowego
  • Podstawowa wiedza na temat wzorców projektowych
  • Mile widziane:
    • Docker
    • znajomość k8s i/lub zagadnień aplikacji chmurowych
    • umiejętność pisania skryptów Powershell i/lub bash
    • znajomość SQL, zasad Clean Code, OpenAPI, Gitlab CI/CD

TWOJE ZADANIA
  • Regularne code review
  • Utrzymywanie spójności i jakości kodu
  • Wspieranie naszego projektu nowymi pomysłami i ekspertyzami
  • Regularny udział w zespołowej wymianie wiedzy
  • Współpraca z projektantami UI/UX oraz kierownikiem produktu
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych

  • Możliwość rozwoju umiejętności w szeroko rozumiany obszarze BI
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Hybrydowy model pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Różnorodne inicjatywy sportowe, do których możesz dołączyć (akcja „Rowerem do pracy”, football business league, Comarch on Bike)
  • Wydarzenia firmowe takie jak Megapiknik
  • Udział w zawodach programistycznych (Share the Code, hackathons)

Praca w IT w Łodzi