Zobacz podobne oferty

Analityk biznesowy (wszystko.pl)

Numer referencyjny: AB/E
Lokalizacje:
Kraków, Wrocław
Doświadczenie:
Regular
Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz współtworzyć wysoko skalowalne rozwiązania webowe? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji wszystko.pl poszukujemy Analityka biznesowo-systemowego. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, aplikuj i razem z nami pracuj nad rozwiązaniami, z których będzie korzystać milion lub więcej użytkowników!

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Doświadczenie w:
    • prowadzeniu prac analitycznych: pozyskiwanie wymagań, walidacja i weryfikacja wymagań
    • dokumentowaniu wymagań
  • Umiejętność
    • analitycznego myślenia
    • efektywnego zarządzania czasem
    • samodzielnego rozwiazywania problemów
    • pracy w zespole
    • identyfikowania procesów biznesowych i opisywania ich z wykorzystaniem notacji BPMN
  • Dodatkowym atutem będą
    • znajomość zagadnień branży e-commerce, sprzedaży omnichannel
    • znajomość JIRA oraz Confluence, Figma
    • doświadczenie w realizacji projektów prowadzonych według metodyk zwinnych
    • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQL/PostgreSQL
    • modelowanie procesów integracyjnych między systemami przy wykorzystaniu notacji UML
    • wiedza z zakresu technologii integracji systemów informatycznych w tym REST, SOAP

TWOJE ZADANIA

  • Zbieranie wymagań biznesowych
  • Przeprowadzanie warsztatów analitycznych z klientem
  • Współpraca z Product Ownerem
  • Projektowanie nowych rozwiązań i rozwijanie istniejących produktów
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej, modelowanie i opis procesów biznesowych, tworzenie scenariuszy testowych
  • Wsparcie analityczne dla zespołu developerskiego

DLA CIEBIE

  • Praca w rozwijającej się branży e-commerce
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Imprezy okolicznościowe, wyjazdy integracyjne
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
  • Brak dress code’u
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Indywidualny plan szkoleń oraz wiele ścieżek rozwoju
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z innymi zespołami
  • Dostęp i możliwość wykorzystania zasobów wiedzy z zakresu UX/UI, AI, Cloud, Cyber security
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Rozwijaj się z Comarch