Radca prawny

Numer referencyjny: RP/A
Lokalizacje:
Kraków, Warszawa
Doświadczenie:
Regular
Posiadasz tytuł zawodowy radcy prawnego/ adwokata lub jesteś w trakcie aplikacji radcowskiej/ adwokackiej? Masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie stosowania Prawa Zamówień Publicznych? W takim razie sprawdź naszą ofertę i aplikuj już dziś!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko radcy prawnego, która odpowiadać będzie m.in. za sporządzanie umów oraz konsultowanie z działem handlowym bieżących problemów związanych z udziałem w postępowaniach przetargowych.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Ukończone studia wyższe z zakresu prawa
  • Tytuł zawodowy radcy prawnego/ adwokata albo aplikacja radcowska/ adwokacka w toku
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie stosowania Prawa Zamówień Publicznych
  • Znajomość:
    • prawa autorskiego
    • umów z zakresu IT
  • Doświadczenie procesowe przed sądami powszechnymi

TWOJE ZADANIA

  • Stałe wsparcie działu handlowego w procesie udziału spółki jako wykonawcy w postępowaniach przetargowych
  • Konsultowanie z działem handlowym bieżących problemów związanych z udziałem w postępowaniach przetargowych
  • Przygotowywanie/ wsparcie w przygotowaniu pism w toku procesu przetargowego
  • Przygotowanie umów i weryfikacja wzorów umów w PZP
  • Sporządzenie odwołań do Krajowej Izby Odwoławczej, skarg do sądu zamówień publicznych, reprezentacja przed KIO i sądem
  • Wsparcie w toku realizacji zamówienia publicznego, konsultowanie bieżących problemów
  • Obsługa postępowań procesowych związanych z zamówieniami publicznymi

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

Poznajmy się