Zobacz podobne oferty

Tester w sektorze Medycyna

Numer referencyjny: T/eZ
Lokalizacje:
Łódź

Chcesz mieć swój udział w tworzeniu platformy, która pomaga ludziom
z przewlekłymi chorobami? Jeśli tak, to dołącz do nas jako Tester w sektorze Medycyna! Zadaniem Platformy Comarch e-Care jest poprawa komfortu życia oraz pomoc osobom chorym. Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za projektowanie scenariuszy i planowanie procesów testowych.
Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość różnych technik testowania (testy funkcjonalne, testy wydajnościowe, testy bezpieczeństwa) oraz języków programowania obiektowego
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane
    • Doświadczenie w branży medycznej
    • Znajomość HTML, JavaScript, Angular
    • Doświadczenie komercyjne na stanowisku Testera

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie scenariuszy testowych
  • Planowanie procesów testowych
  • Współudział w procesie projektowania funkcjonalności oraz użyteczności tworzonego oprogramowania
  • Przeprowadzanie testów zgodnie z procedurami i standardami oprogramowania
  • Tworzenie oraz administrowanie środowiskami testowymi
  • Opcjonalnie – udział w procesie automatyzacji testowania oraz tworzenia środowisk dla testów automatycznych

  • Unikatowe doświadczenie tworzenia i realizacji strategii rozwoju produktów związanych z rynkiem e-health
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT

Zobacz, jak wygląda praca w branży E-Zdrowie